icon
در حال بار گذاری لطفا منتظر بمانید
icon
مرتب سازی
icon
icon
موردی برای نمایش وجود ندارد.

تزریق چربی


تزریق چربی می تواند راهی موثر برای کاهش چین و چروک، کاهش جای زخم آکنه و بازیابی ظاهری جوان تر باشد. جراحان زیبایی در مراکز جراحی زیبایی و پلاستیک با تزریق چربی انسانی که از بدن شما جمع آوری شده است، به صورت شما حجم می‌دهد، چین و چروک‌های صورت را بهبود می‌بخشد، لب ها، گونه و سایر نقاط بدن را حجیم می‌کند و خطوط کم عمق را ایجاد می‌کند. برخلاف سایر مواد تزریقی آرایشی که از محصولات مصنوعی ساخته می شوند، احتمال واکنش آلرژیک را ایجاد نمی‌کند زیرا بافت چربی از بدن شما گرفته می‌شود. در حالی که تزریق چربی روند پیری را متوقف نمی‌کند، اما نیاز به استفاده از روش های تهاجمی تر مانند لیفت صورت، لیفت پیشانی، لیفت ابرو یا سایر انواع جراحی را به تاخیر می‌اندازد. همچنین یک مکمل مفید برای سایر روش های جراحی زیبایی است.

چرا درمانیتو را انتخاب کنید

درمانیتو می تواند به شما کمک کند تا گزینه‌هایی مناسب از هر جهت را برای جوانسازی یا اصلاح ظاهری صورت خود و افزایش اعتماد به نفس، جستجو کنید. برای به دست آوردن بهترین نتایج از هر عمل زیبایی، به بالاترین کیفیت از مراقبت‌های پزشکی نیاز دارید که تمامی نیازمندی‌های لازم زیباجویان توسط درمانیتو ارائه می‌شود.

مزایای تزریق چربی به صورت


کانتورینگ صورت
فرم دهی به صورت
حجیم کردن لب، بینی، چانه و …
افزایش حجم از دست رفته پوست
چین و چروک و خطوط صورت را از بین می‌برد
بهبود فضاهای خالی صورت مثل گودی زیر چشم

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی

کسانی که از نظر جسمی سالم هستند.

کسانی که دارای درجات خفیف یا متوسط ​​از پیری صورت هستند.
کسانی که برای بهبود ظاهر خود اهداف مشخص، اما واقع بینانه در ذهن دارند.
کسانی که مایل به افزایش حجم در صورت یا سایر نقاط بدن خود هستند و یا نیاز به تزریق بافت عمیق دارند.

کاربردهای تزریق چربی


تزریق چربی برای نواحی مختلفی از بدن مانند: صورت، تزریق تزریق چربی به گونه، کانتورینگ صورت، تزریق چربی زیر چشم، تزریق چربی به لب و سایر نقاط کاربرد دارد.

چگونه برای تزریق چربی (تزریق صورت) آماده شوم؟

تزریق چربی روشی تهاجمی‌تر از فیلرهای تزریقی زیبایی است زیرا تکنیک‌های لیپوساکشن در آن نقش دارند. این تکنیک ها برای استخراج چربی قبل از تزریق استفاده می‌شود. در حالی که تزریق چربی یک روش غیر جراحی است که معمولاً با بی حسی موضعی کامل می‌شود، اگر مقادیر بیشتری چربی از طریق روش‌‎های لیپوساکشن جمع آوری شود، ممکن است نیاز به بی‌حسی موضعی همراه با آرام بخشی داشته باشد.

موارد مهم قبل از انجام تزریق چربی


مصرف برخی داروها
اجتناب از سیگار کشیدن
آزمایش آزمایشگاهی یا ارزیابی پزشکی
اجتناب از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهابی و مکمل های گیاهی به دلیل افزایش خطر خونریزی.

تزریق چربی صورت چگونه انجام می‌شود؟

روش‌های تزریق چربی صورت به طور کلی به صورت سرپایی با استفاده از بی‌حسی موضعی در مراکز معتبر جراحی زیبایی در درمانیتو انجام می‌شود. این روش معمولاً 30 دقیقه تا یک ساعت یا بیشتر طول می‌کشد. بسته به بیمار، حجم تزریق و اقدامات اضافی که همزمان انجام می‌شوند، مدت زمان تزریق متغیر است. در این روش از نواحی خاصی از بدن (معمولاً شکم یا باسن)، با استفاده از سوزن یا از طریق تکنیک‌هایی مشابه روش‌هایی که در حین لیپوساکشن با استفاده از یک کانول ساکشن مخصوص استفاده می‌شود، خارج می‌شود. هنگامی که چربی کافی از ناحیه اهداکننده گرفته شد، سپس با استفاده از یک سانتریفیوژ، که چربی را می چرخاند و ناخالصی‌ها را از بین می‌برد، خالص می‌شود. سپس چربی از طریق یک سوزن تزریقی که معمولاً چندین بار به داخل و خارج از نواحی خاص تزریق می‌شود، به نواحی نیاز به افزایش تزریق می‌شود. این یک "شبکه" از رشته های پیوند چربی ایجاد می‌کند.

چه نتایجی می توان از تزریق چربی داشت؟

نتایج زیبایی را فوراً پس از تزریق چربی خواهید دید و نواحی تحت درمان ممکن است در ابتدا به دلیل تورم، بیش از حد بزرگ شده به نظر برسند. با گذشت زمان، تورم کاهش می‌یابد و معمولاً می توانید نتایج واقعی خود را در سه تا چهار ماه مشاهده کنید. پس از این مدت، ممکن است با متابولیسم بدن، چربی‌های نواحی تزریق شده را از دست بدهید.
به طور کلی، حدود نیمی از چربی تزریق شده در عرض سه تا شش ماه دوباره به بدن جذب می‌شود. مراجعه به مراکز جراحی زیبایی بعد از تزریق چربی بهترین راه برای اطمینان‌خاطر از نتایج طولانی مدت است.
چه چیزی در بهبودی پس از تزریق چربی نقش دارد؟
افرادی که تحت تزریق چربی صورت قرار می‌گیرند معمولاً می‌توانند بلافاصله پس از درمان به روال عادی روزانه خود بازگردند. کبودی، تورم یا قرمزی هم در ناحیه اهداکننده و هم در ناحیه تزریق شده انتظار می رود، اما معمولاً تنها چند هفته طول می‌کشد.
در طول دوره نقاهت، باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید و ممکن است برای محافظت از اثرات این روش، از ضد آفتاب استفاده کنید.
آیا تزریق چربی *بی‌خطر* است؟
تمام روش های جراحی دارای خطراتی هستند. عوارض احتمالی تزریق چربی عبارتند از: عفونت، کیست های چربی، خون ریزی، آمبولی چربی، تغییر رنگ دائمی پوست در اثر کبودی، تورم، کبودی