icon
در حال بار گذاری لطفا منتظر بمانید
icon

ثبت نام کلینیک ها و مطب های زیبایی

درمانیتو کلینیک

درمانیتو استارتاپی متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، تهران، امیرکبیر و… است که برای بهبود خدمات رسانی به شهروندان و کلینیک‌ها شروع به کار کرده‌است و همچنین بر این هدف استوار است که چندین خدمت را در سیستم سلامت کشور ارائه دهد. درمانیتو یک پلتفرم برای ارائه‌ی خدمات درمانگاه‌ها و کلینیک‌های کوچک تا بزرگ است، که به طور خاص برای پزشکان، دندان‌ پزشکان و داروسازان طراحی شده است و با اتصال مشتریان به خدمات شما، روند جذب افراد را برای شما تسهیل می‌کند.

مزایای درمانیتو برای کلینیک ها

  • 1. اتصال مشتریان به شما
  • 2. راه اندازی سریع و عضویت رایگان
  • 3. کاهش هزینه های تبلیغات و بازاریابی
  • 4. سیستم رزرو خدمات با پرداخت آنلاین در لحظه
  • 5. نوبت گرفتن سریع و آسان برای مشتری با چند کلیک ساده
  • 6. یادآوری زمان مراجعه به کاربران از طریق پیامک
  • 7. رزرو ۲۴/۷ مشتریان
  • 8. با جمع‌آوری اطلاعات از مشتریان، مانند، گرفتن پست الکترونیکی، آدرس و یا حتی تاریخ تولدشان برای برگزاری جشنواره‌های مختلف برنامه‌ریزی کنید تا مشتریان بیشتری همراه شما باشند.
  • 9. پشتیبانی عالی و سریع: یک تیم اختصاصی به شما کمک می کند تا تمام مشکلات و نیازهای شما را رفع کند
  • 10. جلوگیری از تداخل نوبت برای مشتریان

چرا همکاری با درمانیتو برای کلینیک یا درمانگاه شما سودآور است؟

حتما تا به حال برای افزایش میزان فروش و درآمد کلینیک خود فعالیت‌هایی انجام داده اید. با توجه به اینکه اصلی‌ترین و مهم‌ترین هدف درمانیتو مستحکم‌سازی برند شما، معرفی و اتصال شما به مشتریان شما است، دیگر بابت تبلیغات و بازاریابی کلینیک خود نگران نباشید. با پلتفرم درمانیتو می‌توانید، ارزیابی کنید که آیا تبلیغات شما اثر بخش بوده یا خیر. درمانیتو محلی است که شما بدون نیاز به پرداخت برای عضویت می توانید تمام فرایند فروش خدمات کلینیک، مطب یا درمانگاه خود را به صورت آنلاین پیش ببرید. حق عضویت در درمانیتو کاملا به صورت رایگان است و درمانتیو پس از ارائه خدمات شما به مشتریان مبلغی را به عنوان کمیسیون از فروش‌هایی که برای شما ایجاد کرده است، دریافت خواهد کرد. اگر درمانیتو موفق به فروش برای کلینیک شما نشود، هیچ کمیسیونی دریافت نخواهد کرد. با عضویت در درمانیتو افراد بیشتری کلینیک شما و خدمات آن را مشاهده می کنند و در نتیجه تعداد مشتری های بیشتری خواهید داشت و هیچ مشتری بدون پاسخ نمی‌ماند. خدمات شما به صورت خودکار با تقویم‌های کاربر همگام‌سازی می‌شوند. مشتریان می‌توانند یادآورهای پیامکی دریافت کنند. همچنین کلینیک‌ها با ویژگی‌های گزارش‌گیری می توانند تا خدمات فروخته شده و موارد مختلف کلینیک خود را ارزیابی و تحلیل کنند. درمانیتو افراد و مشتری های مختلف را به سمت شما هدایت می کند تا در نهایت تعداد مشتری‌ها، فروش و درآمد شما بیشتر و بیشتر شود.

به ما بپیوندید

اﮔﺮ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان کلینیک ﻣﺎﯾﻞ ﻫﺴﺘﯿﺪ ﮐﻪ در درﻣﺎﻧﯿﺘﻮ ﺣﻀﻮر داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ، ﻟﻄﻔﺎ شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود.

عضویت کلینیک ها در درمانیتو